18 March 2012, 22:34
volvomachinery schreef:Beste mede-Volvokoetsiers,
Voor mijn Volvo 245 B21-A ben ik op zoek naar een betaalbaar LPG inbouwadres, het liefst een beetje in het noorden of het midden van het land.
Ik heb al even wat rondgebeld.
Voor 1100 euro alles inclusief kan ik een onderbouw doen bij de MercedesSpecialist in Lemmer. Dat lijkt mij een hele nette prijs, maar heeft iemand ervaring met dit bedrijf?
De meeste bedrijven die ik tot nu heb gevonden vragen 1450 euro voor onderbouw, maar ik zoek dus een goedkoper adres.
Goede verhalen gehoord over de firma in Oostelbeers, maar dat is zo'n eind weg. Vooral lastig als iets niet goed werkt en je weer terug moet, dus ik zoek dus iets dichter bij huis. Wie weet een goed Ãn niet al te duur adres?
Ik weet niet of je het door hebt, de rest waarschijnlijk ook niet maar waarom stel je een lpg vraag in het rubriek transmissie / transmission.

