5 September 2006, 21:24
480rider schreef:ruuds70 schreef:[quote="480rider"]Maurice,
Eventueel zou Renault een goede partner kunnen zijn maar dat is toen door Renault zelf afgekapt.
De deal tussen Volvo en Renault is "afgekapt" door de aandeelhouders van Volvo en niemand en niks anders
groeten
Ruud
Ruud
Ik heb het anders gehoord.
Renault heeft toen een behoorlijke tijd, na het doornemen van de boeken van VOLVO, niets meer laten horen binnen de normale termijnen. (Toch geen interesse?) En toen hebben inderdaad de aandeelhouders van VOLVO uiteindelijk besloten het definitief niet door te laten gaan.
Dus passief door Renault en actief door de aandeelhouders van VOLVO.
Waarbij Renault niet op tijd heeft gereageerd.
Ik kan me niet voorstellen dat er op dit niveau afspraken worden gemaakt, over hoe zo'n traject zal verlopen en dat men dan vervolgens niks meer aan elkaar laat weten. Bovendien is mij nooit ter oren gekomen dat Renault aaan de hand van een Due Diligence onderzoek zo'n zakelijk onfatsoenlijke zet (niks meer laten weten) heeft gezet richting Volvo. Dit zou dan al zondermeer betekenen dat er de nodige "lijken in de kast" gevonden waren en dat komt vanzelf naar buiten als een boekhoudschandaal, heb ik trouwens ook nooit iets van gehoord of gelezen.
Wie wel?
Waar haal jij je info vandaan 480rider? Is dit een broodje aap verhaal of denk je echt dat de zakenwereld op dit niveau zomaar niks meer kan laten horen na maanden onderhandelen en afspraken maken hoe het traject door lopen zal worden?
De Volvo aandeelhouders hebben het fusie voorstel verworpen, en dit zeer tegen de zin van Pehr Gyllenhammar.
Het defintief afketsen van de fusie werd een feit op 2 december 1993, waar pehr en de raad van bestuur haar ontslag indiende.
Grote (financiele) winnaar bij dit alliantie proces is steeds Renault geweest.
groet
Ruud
In nature there are neither rewards nor punishments; there are consequences. (R.G. Ingersoll)

