15 October 2006, 14:09
Marc vd Marel schreef:Let op, RDW stuurt geen herinnering als de schorsing verloopt, dat moet je zelf in de gaten houden. Boetes worden gewoon na het vergelijken van een aantal bestanden verzonden, je hoeft er niet eens voor op de weg te zijn. Ze controleren zo maandelijks een paar duizend kentekens, boetes voor geen WA verzekering zijn niet leuk (vraag me niet hoe ik dit weet).
Je kan je trouwens ook laten slepen door een vriend(in), de regels zijn redelijk vaag, meestal ben je gewoon een aanhanger. Je moet dan ook wel een rijbewijs hebben om deze aanhanger te mogen besturen.
Sommige WA verzekeringen malen niet om een APK.
En een schorsing gaat je pas wegenbelasting besparen na een kwartaal.
Marc
Daar heb ik andere ervaringen mee , kreeg een aantal weken geleden netjes een brief thuis dat de schorsing verloopt en met m'n vorige auto ook een brief gehad.
Geen 940 LPT 1996
en geen onderdelen meer........
en geen onderdelen meer........

