20 February 2009, 13:07
PP! schreef:nu blijkt dat de remslangen voor ( verleden jaar venieuwd!) de achterschijven, rechterachterhandrem en de banden ( wist ik al) niet voldoen aan de eisen.
maar daar ik er niet veel km's mee heb gereden, alles qua remmerij zo ongeveer is vernieuwd, verbaasd het mij dat het niet door de keuring heen komt.
meer mensen deze ervaring??
en is alles achter qua maat/merk ( Girling /ATE) hetzelfde of zijn deze verschillen alleen voor gemonteerd?
Waarom is ie op de remmen afgekeurd dan als je alles al vernieuwd hebt? Te weinig remvertraging op de remmenbank ?
Dat is toch op te lossen door de zuigers in de remklauwen te controleren op evt. vastzitten. Als je vorig jaar alle remdelen vernieuwd hebt kan ik weinig anders verzinnen.
Het verschil in grootte tussen ATE of Girling blokken voor achter (mocht je verkeerde gemonteerd hebben)is zo klein dat het nauwelijks invloed zal hebben op de remvertraging.

