23 December 2009, 00:44
Volvodiesel schreef:v700r schreef:Dat zeg ik, je vraagt je soms wel eens af waarom mensen hier eigenlijk een vraag stellen als ze het antwoord helemaal niet willen weten/horen/lezen en vervolgens ook nog een onzinnig antwoord op hun eigen vraag gaan geven.
Afstellen!!!!!!!!!!!!!! Roepen is wel heel eenvoudig he.
Als je het zo goed weet, leg het dan tenminste degelijk uit hoe hij het moet doen. Ik zou een commentaar als de jouwe ook gewoon straal negeren en wachten tot iemand iets zegt waar ik wat mee kan. Niet iedereen heeft hier een Vadis of de onmetelijke kennis die jij blijkt (of denkt) te bezitten
ik snap nou wel dat het een afstelprobleem is. dit is nu wel heeeeel duidelijk gemaakt. ik heb geen Vadis oid. Daarom stel ik hier een vraag. Daar is dit forum toch voor? Om hier nou drukte om te maken vind ik wel heel erg ver gaan. En inderdaad zou enige uitleg hoe dit te doen een heel aangename en zeer gewaardeerde aanvulling zijn.
Er zullen ongetwijfeld anderen zijn die deze informatie graag willen weten.


