28 December 2009, 21:16
oga244 schreef:MRB op gas is E. 992,-- per jaar op grijs kenteken en E. 1296,-- op geel kenteken (> 1250kg Zuid Holland)
het veranderen van een dak en verder ombouwen naar grijs kost vast meer dan 3 jaar MRB verschil, los daarvan is een 245 voorgoed vernield
Hij gaat dan op naam van de zaak, dus niet particulier, en dat is weer een stuk goedkoper. Hij staat nu een tijdje te koop, en ik probeer de biedingen niet als een belediging te zien, maar dat valt niet mee. Als er geen fatsoenlijke bieding komt dan overweeg ik om of de auto in onderdelen te verkopen of er dus een grijs kenteken van te maken. In het eerste geval verdwijnt de auto, in het tweede geval heb ik er wellicht nog lang plezier van, aangezien ik niet in een auto hoef te rijden die er uit ziet alsof hij zojuist de fabriek uitgekomen is. Mocht er iemand zijn die een goed bod doet, dan is-ie meteen weg, zogezegd.
V70 2.5 10V 1998 - 240 GLE 1984 (B21E) - 144 B18A 1967

