Berichten: 2.929
Topics: 52
Lid sinds: Oct 2005
Als de garages slim zijn, dan blijven ze ieder jaar een brief sturen naar hun klanten, het ene jaar voor de verplichte apk, het andere voor de vrijwillige... Ik zou daar wel gehoor aan geven, in ieder geval. Maar hoe ging dat eigenlijk toen er nog geen apk was? Zo lang geleden is dat niet. Reden er toen alleen maar wrakken rond?
ja, best wel...... alle roestige R5jes etc zijn daardoor verdwenen. En 'wrak van de week' zie je ook niet meer.
Snap het echt niet.... Maar die vrijwillige apk is best een aardig idee, zeker als je je apk daar 2 jaar mee kan verlengen bij goedkeuring.
Berichten: 795
Topics: 32
Lid sinds: Oct 2005
geestschrijver schreef:Als de garages slim zijn, dan blijven ze ieder jaar een brief sturen naar hun klanten, het ene jaar voor de verplichte apk, het andere voor de vrijwillige... Ik zou daar wel gehoor aan geven, in ieder geval. Maar hoe ging dat eigenlijk toen er nog geen apk was? Zo lang geleden is dat niet. Reden er toen alleen maar wrakken rond?

Good thinking..
Ik ga het morgen meteen voorstellen.
Als bonus mag
jij de eerste "vrijwillige" keuring bij ons [size=18px]gratis[/size] laten uitvoeren..
VOLVO 945 2.3 i aut. '92<br />SAAB 99 GL 2.0i '84<br />www.adopteereendog.nl<br />
![[Afbeelding: cooltext34912265.gif]](http://img.photobucket.com/albums/v391/jautew/cooltext34912265.gif)
<br />Een groot acteur kan u tot tranen bewegen. Maar dat kan een automonteur ook
Berichten: 2.929
Topics: 52
Lid sinds: Oct 2005
Krijg ik dan ook mijn reiskosten vergoed?
Berichten: 795
Topics: 32
Lid sinds: Oct 2005
hÃÂ.... don't push your luck.
Een kop heerlijke nescafe koffie is er altijd.
VOLVO 945 2.3 i aut. '92<br />SAAB 99 GL 2.0i '84<br />www.adopteereendog.nl<br />
![[Afbeelding: cooltext34912265.gif]](http://img.photobucket.com/albums/v391/jautew/cooltext34912265.gif)
<br />Een groot acteur kan u tot tranen bewegen. Maar dat kan een automonteur ook
Berichten: 2.929
Topics: 52
Lid sinds: Oct 2005
Iets fris misschien? (Ik hou niet zo van koffie)
Berichten: 4.732
Topics: 135
Lid sinds: Mar 2005
dit is wel een topic dat doorgestuurd zou moeten worden naar 'Den Haag' Goed idee om mensen toch te prikkelen 1x per jaar te gaan APK-en en dan weer 2 jaar voor de boeg te hebben bij goedkeuring.
"Volvo - not everybody's car - but who wants to be everybody?"
Berichten: 1.404
Topics: 41
Lid sinds: Mar 2005
wellicht handig voor het spreiden van grote uitgaven tbv grote/dure reparaties
zo zie ik het namelijk; wel elk jaar keuren, en wat echt ondeugelijk is qua chassis/remmen/lagers/stuurhuis enz. meteen doen, uitstoot, handrem, barst in je voorruit, uitlaat enz. kan "wachten"
orte Bochtenridder

& Off Topic Master<br />Ford Dondervogel 1963 (355PK~!)<br />245 GL aut. 1984<br /><br />www.eatamsterdam.nl
Berichten: 827
Topics: 20
Lid sinds: Apr 2005
PP schreef:neeeh, maar 30 jaar lukt net, dus dan maar om de twee jaar APK :lol:
Ruim, boyz, ruim

. Baal er wel van dat ik nog een nieuwe voorruit in de Cabrio moet want het dak is nog niet af....
[img][/img]
Berichten: 459
Topics: 18
Lid sinds: Aug 2005
Uit een artikel dat ik gisteren trouwens in de krant las, begrijp ik dat het nog lang niet zeker is dat de 2-jarige APK er ook echt doorkomt.