Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo140klassiekers.nl
#1
Hallo,

Zijn hier op dit forum ook mensen die ervaring hebben met bovengenoemde Volvo-specialist uit Geldermalsen? Ik heb al de zoekfunctie gebruikt maar deze helpt mij niet echt verder.

Naar mijn mening hebben ze wel een mooi aanbod, ik ben alleen van huis uit een beetje huiverig voor schoongemaakte motorblokjes... Wie kan deze twijfel wegnemen (of bevestigen)? Alvast bedankt!
[Afbeelding: onderschrift-1.jpg]
Antwoord
#2
Een paar jaar geleden was er een golf van negatieve publiciteit over dit bedrijf. Het was een uitgebreide, bijna absurde, verslaglegging van ervaringen met dit bedrijf. Het stond op het oude forum van de V44 club, maar dat is ooit eens vervangen en de oude berichten zijn niet mee verhuisd. Dus niets meer te vinden. Op zich is het gunstig dat er geen (recente) kritiek te vinden is. Maar veel clubs zijn huiverig voor kritiek op specialisten, die hun adverteerders zijn.
Na een korte blik op de site: de prijzen zijn astronomisch. Dan kun je beter naar bv Schmidt (Volvo specifiek) gaan, of naar de l'Est (Frans en Volvo 240) die wel een ijzeren reputatie hebben.
Gegroet,

Erik

Na 11 jaar nu zonder Volvo
Antwoord
#3
Jelmar schreef:Mag ik vragen waarnaar je eigenlijk op zoek bent ?

Ik zoek een goede 200 serie, belastingvrij, op lpg (en zo niet dan moet er een lpg installatie in) zonder toeters en bellen. Bij voorkeur wel een automaat maar voor een mooie handgeschakelde haal ik mijn neus niet op... Gewoon een betrouwbare daily driver waar ik de komende jaren geen las of spuitwerk aan heb (ik ben niet zo'n klusser).

Overigens is het niet mijn bedoeling om via een openbaar forum een ondernemer een slechte naam te bezorgen.
[Afbeelding: onderschrift-1.jpg]
Antwoord
#4
Ik weet wel een leuk exemplaar :-X

Fla ik heb je een meeltje gestuurd.
Antwoord
#5
volvo200liefhebber schreef:Ik weet wel een leuk exemplaar :-X

Fla ik heb je een meeltje gestuurd.

Je hebt een reactie!
[Afbeelding: onderschrift-1.jpg]
Antwoord
#6
Ik heb ook meermaals negatieve berichten gelezen erover maar ken het bedrijf zelf niet en kan er dus ook geen oordeel over geven.

Wat me wel op marktplaats (waar hij voortdurend adverteert) opvalt is dat hij met sommige auto's meer dan een jaar adverteert.
Tevens zijn de advertentieteksten dusdanig opgesteld dat je niet echt een indruk van een auto kunt krijgen. Het is meestal in de trant van "zeer nette carroserie,zeer net interieur".
Antwoord
#7
Ik heb zelf geen ervaring met hun en ben er ook nooit geweest.
Wel heb ik al diverse personen gesproken die daar zijn wezen kijken naar een auto en de meeste waren teleurgesteld wat zij daar zagen :-X
Maar goed,dit is alles van horen zeggen dus doe er mee wat je wilt 8)
Antwoord
#8
Ja ik heb dus 2 weken geleden hier een wagen aangeschaft.
Ik heb een 244 gekocht die hij in consignatie had.
Vreemd want het was van de eerste eigenaar en die zat in Zweden.
wagen zag er mooi uit en leek erg hard te zijn.
Op de brug kon niet op dat moment. Stom stom stom, had ik dus moeten eisen.
Bleek toch op 2 plekjes in de wielkassen geplamuurd. Dus flink balen.
Gelukkig volgens de plaatselijke plaatwerker geen probleem.
Wat betreft de prijs, hij zit wat aan de hoge kant.
Auto begon met een prijs van 6200 Euro. Ik ben pas gaan reageren toen de wagen al op 5500 stond.
Heb hem op de man af gevraagd hoe vast zijn prijzen waren.
Geen onderhandelingsruimte volgens hem.
Bij thuiskomst bleek hij echter de advertentie verandert te hebben in 4900.
Ik heb daar toch nog wat af onderhandelt.
Vreemd was echter, in de advertentie stond dat de wagen al APK gekeurd was en een beurt bij aflevering zo krijgen.
Prijs was echter ineens meeneemprijs, de wagen had geen APK en beurt gehad.
Dit heeft Hij echter toch voor zijn rekening genomen.
Heb van diverse kanten al gehoord dat ik me zeker niet miskocht heb.
Ik denk echter wel dat ik beter op had moeten letten.
Hij gebruikt ook argumenten waarvan ik de juistheid niet kan beordelen en daarom ook niet zal vernoemen.
Maar waarvan ik weet dat ze al jaren eerder zijn gebruikt.
M.i. als je goed rondkijkt en hulp ziet te krijgen van een paar Volvo experts,bv van dit forum, kun je er onbezorgt een klassieker kopen.
Antwoord
#9
Lukie5704 schreef:M.i. als je goed rondkijkt en hulp ziet te krijgen van een paar Volvo experts,bv van dit forum, kun je er onbezorgt een klassieker kopen.

Als ik de rest van je verhaal lees komt het (of hij) toch niet erg vertrouwenwekkend over.

En in die prijsklasse moet er aan zo'n auto niet aan de wielkast gewerkt zijn en al helemaal niet dichtgeplamuurd,maar dat is mijn mening.
Antwoord


Lijst met mogelijk verwante topics
Topic Auteur Reacties Weergaven Laatste bericht
  Slechte Ervaringen met volvo140klassiekers van Arold van Bergeijk uit Geldermalsen? Malinca Verwiel 6 7.050 9 December 2011, 10:02
Laatste bericht: Dopski

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)