18 June 2014, 16:30
Dopski schreef:Ik heb 225 sloffen met 18" velgen die ook 7,5J breed zijn. Dat past goed onder de 240 en ook onder de 140. Alleen bij heel diep inveren (zwaar beladen, te hard over een drempel) schuurt het bij de 240 ergens. Dat stukje spatbord (achteras onderaan wielrand) moet ik voor het mooi aanpassen. Dwz klein stukje wegslijpen of de rand op die plek iets omrollen/buigen.
Dat van die ET waarde van 50mm klopt niet in ieder geval. Je moet het gewoon per wiel bekijken en wat je zelf uitgerekend had klopt gewoon (minstens 24mm).
Wat betreft je opmerking over de kosten; die spacers zijn inderdaad erg duur. Relatief gezien dan, voor dat geld kan je hele leuke kant en klaar en goed passende velgen kopen ja. Ik had toevallig een koopje op de VKB ooit (2stuks) en heb er later 2 bij gekocht bij Schippan.
Bedankt voor je reactie, dit geeft weer hoop

Ik heb op schippan dus even gezocht, maar mijn naafgat is 65,1 en bij schippan geeft die 63,4 aan:
![[Afbeelding: Foto-OOYCYDS4-D.jpg]](http://www.mijnalbum.nl/Foto-OOYCYDS4-D.jpg)
Dit lijken mij dan niet de juiste...

